I přes prohru vyprovázel hráče Spartaku potlesk

08.09.2024 14:23

Přestože mužstvo národní házené Spartaku Rožmitál utrpělo dnes v poledne na domácím hřišti porážku od béčka Kyšic 22:30 po poločase 8:14, sklidilo od více než stovky diváků zasloužený aplaus. I když za Kyšice nastoupili čtyři hráči z druholigového áčka (liga má zrovna přestávku), naši hráči byli i přes vysoký rozdíl v skóre našim hostům vyrovnaným soupeřem. Potěšila především hra ještě nedávných dorostenců, takže už nezbývá nic jiného, než že se Spartak bude neustále zlepšovat a získávat i body.

Dnešní mistrovské utkání mužů ve Starém Rožmitále se konalo po dvouletém půstu, kdy Spartak po covidu vystoupil z oblastní soutěže.

Na prvním a posledním snímku je první a poslední gól Spartaku do sítě Kyšic. Podrobnosti k utkání najdete v rubrice Házenkáři.